FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Sportdranken

Sportdranken

-30%
Jimmy Joy Plenny Shake Pro Tropical 1.980kg
24,90

35,92

Jimmy Joy Plenny Shake Pro Tropical 1.980kg
THT-datum 1/6/2027
st.
-47%
Jimmy Joy Plenny Shake Active Strawberry 2.475kg
18,90

35,92

Jimmy Joy Plenny Shake Active Strawberry 2.475kg
THT-datum 27/10/2026
st.
-38%
MP3 Fat Burner Drink Ananas 500ml

12 st.

15,90

25,68

MP3 Fat Burner Drink Ananas 500ml
THT-datum 24/3/2027
st.
-21%
Modifast Red Fruits Drink 236ml

4 st.

9,00

11,40

€ 2,25 /st.

Modifast Red Fruits Drink 236ml
THT-datum 29/4/2027
st.
-31%
Puls Pre Workout Shot Black Orange 60ml

12 st.

18,90

27,48

Puls Pre Workout Shot Black Orange 60ml
THT-datum 30/7/2027
st.
-51%
Pat-Nutrition No Fat sports drink 500ml

6 st.

5,99

12,30

Pat-Nutrition No Fat sports drink 500ml
THT-datum 23/10/2026
st.
-21%
Puls Electrolyte Pro Peer bruistabletten 20st

3 st.

9,30

11,85

€ 3,10 /st.

Puls Electrolyte Pro Peer bruistabletten 20st
THT-datum 18/2/2028
st.
-41%
Puls Energy Shot Tropical 60ml

12 st.

13,90

23,88

Puls Energy Shot Tropical 60ml
THT-datum 30/9/2027
st.
-27%
Puls Pre-Workout Shot Cola Kick 60ml

12 st.

19,90

27,48

Puls Pre-Workout Shot Cola Kick 60ml
THT-datum 31/12/2027
st.
-34%
WeCare Red Fruits Maaltijddrank 236ml

4 st.

7,00

10,76

€ 1,75 /st.

WeCare Red Fruits Maaltijddrank 236ml
THT-datum 1/10/2026
st.

Proteïnerepen

Proteïnerepen

-40%
Isostar High Protein Chocolade Crispy Reep 55g

2 st.

3,60

6,10

€ 1,80 /st.

Isostar High Protein Chocolade Crispy Reep 55g
THT-datum 31/3/2027
st.
-20%
Isostar High Protein Coconut Crispy Bar dark chocolate & coconut 55g

2 st.

4,90

6,18

€ 2,45 /st.

Isostar High Protein Coconut Crispy Bar dark chocolate & coconut 55g
THT-datum 30/9/2026
st.
-35%
Nature Valley Protein Snacksize Salted Caramel Nut Repen 4x25g

3 st.

5,40

8,37

€ 1,80 /st.

Nature Valley Protein Snacksize Salted Caramel Nut Repen 4x25g
THT-datum 10/11/2026
st.
-100%
Nature Valley Protein Coffee & Chocolate Repen 4x40g

0,00

4,19

Nature Valley Protein Coffee & Chocolate Repen 4x40g
THT-datum 30/10/2026
-35%
Nature Valley Protein Snacksize Peanut & Chocolate Repen 4x25g

3 st.

5,40

8,37

€ 1,80 /st.

Nature Valley Protein Snacksize Peanut & Chocolate Repen 4x25g
THT-datum 8/11/2026
st.
-20%
Puls Tempted brownie protein bar 45g

12 st.

18,90

23,88

Puls Tempted brownie protein bar 45g
THT-datum 25/4/2027
st.
-24%
Puls Protein Muffin Chocolate & Caramel 75g

8 st.

17,90

23,60

Puls Protein Muffin Chocolate & Caramel 75g
THT-datum 26/6/2027
st.
-22%
Puls Nutrition Bite Low Sugar Banoffee 35g

24 st.

25,90

33,36

Puls Nutrition Bite Low Sugar Banoffee 35g
THT-datum 25/5/2027
st.
-22%
Puls Bite Chocolate proteïnereep 35g

24 st.

25,90

33,36

Puls Bite Chocolate proteïnereep 35g
THT-datum 25/10/2027
st.
-20%
Puls Naughty Peanut protein bar 45g

12 st.

18,90

23,88

Puls Naughty Peanut protein bar 45g
THT-datum 25/4/2027
st.
-22%
Puls Big Protein Pistachio reep 80g

12 st.

25,90

33,48

Puls Big Protein Pistachio reep 80g
THT-datum 14/3/2027
st.

Vitaminen & supplementen

Supplementen

-21%
Chewy Vites Adult gummies Vitamine D3 60st
12,90

16,49

Chewy Vites Adult gummies Vitamine D3 60st
THT-datum 30/8/2027
st.
-24%
Chewy Vites Adult gummies Probio support 60st
13,90

18,45

Chewy Vites Adult gummies Probio support 60st
THT-datum 31/7/2027
st.
-57%
Chewy Vites Kids Vitamine D3 3+ jaar 60st
6,59

15,49

Chewy Vites Kids Vitamine D3 3+ jaar 60st
THT-datum 31/10/2026
st.
-35%
Chewy Vites Kids Multi-vit advance 3+ jaar 60st
10,90

16,89

Chewy Vites Kids Multi-vit advance 3+ jaar 60st
THT-datum 30/8/2027
st.
-30%
Chewy Vites Adult Gummies Magnesium
12,90

18,45

Chewy Vites Adult Gummies Magnesium
THT-datum 31/7/2027
st.
-20%
Chewy Vites Adult gummies Multi-vit advance bessensmaak
-40%
Chewy Vites Kids Multi-vit + ijzer 3+ jaar 60st
-27%
Chewy Vites Adult gummies Immune support 60st
11,90

16,49

Chewy Vites Adult gummies Immune support 60st
THT-datum 30/8/2027
st.
-77%
DMC NRG BCAA Powder 308g
4,69

21,08

DMC NRG BCAA Powder 308g
THT-datum 30/11/2026
st.
-59%
Easytoys Fertiliteit voor Hem 30st
8,19

19,99

Easytoys Fertiliteit voor Hem 30st
THT-datum 31/1/2027
st.
-45%
Easytoys Libido voor Hem 30st
10,90

19,99

Easytoys Libido voor Hem 30st
THT-datum 31/1/2027
st.
-66%
Easytoys Zwanger Vitaal Voor Haar 30st
6,69

19,99

Easytoys Zwanger Vitaal Voor Haar 30st
THT-datum 31/1/2027
st.
-45%
Easytoys Libido Voor Haar 30st
10,90

19,99

Easytoys Libido Voor Haar 30st
THT-datum 28/2/2028
st.
-59%
Easytoys Sexual Energy voor Hem 30st
8,09

19,99

Easytoys Sexual Energy voor Hem 30st
THT-datum 31/1/2027
st.
-60%
Easytoys Sexual Energy Voor Haar 30st
7,99

19,99

Easytoys Sexual Energy Voor Haar 30st
THT-datum 6/10/2026
st.
-43%
Gerlinéa Maaltijdvervanger Rode Vruchten 236ml

2 st.

3,70

6,58

€ 1,85 /st.

Gerlinéa Maaltijdvervanger Rode Vruchten 236ml
THT-datum 15/12/2026
st.
-63%
Lucovitaal Stoelgang Sennavrij 60st

2 st.

6,60

17,98

€ 3,30 /st.

Lucovitaal Stoelgang Sennavrij 60st
THT-datum 1/3/2027
st.
-56%
Lucovitaal Silicium Haarvolume 500ml

2 st.

17,20

39,98

€ 8,60 /st.

Lucovitaal Silicium Haarvolume 500ml
THT-datum 1/1/2027
st.
-65%
Lucovitaal Complex met Keratine 60st
6,99

19,99

Lucovitaal Complex met Keratine 60st
THT-datum 1/1/2027
st.
-82%
Lucovitaal Haar Volume 120st
8,69

49,99

Lucovitaal Haar Volume 120st
THT-datum 1/1/2027
st.
-56%
Lucovitaal Menstruatie Support 30 capsules

2 st.

11,20

25,98

€ 5,60 /st.

Lucovitaal Menstruatie Support 30 capsules
THT-datum 30/6/2027
st.
-81%
Lucovitaal Vloeibare Groenlipmossel 200ml

2 st.

15,90

87,98

€ 7,95 /st.

Lucovitaal Vloeibare Groenlipmossel 200ml
THT-datum 1/1/2027
st.
-84%
Lucovitaal Blaasontsteking Urineweginfecties 6st

2 st.

4,00

25,98

€ 2,00 /st.

Lucovitaal Blaasontsteking Urineweginfecties 6st
THT-datum 1/12/2026
st.
-72%
Lucovitaal Glucosamine Chondroïtine 1500/500mg

2 st.

6,00

21,98

€ 3,00 /st.

Lucovitaal Glucosamine Chondroïtine 1500/500mg
THT-datum 1/12/2027
st.
-46%
Modifast Weight Control Drink Blueberry 8x55g
12,90

24,19

Modifast Weight Control Drink Blueberry 8x55g
THT-datum 31/10/2026
st.
-75%
Protiplan Multivitamine
3,69

14,95

Protiplan Multivitamine
THT-datum 30/11/2026
st.
-21%
Puls Good Night bruistabletten framboos 20st

3 st.

11,70

14,85

€ 3,90 /st.

Puls Good Night bruistabletten framboos 20st
THT-datum 15/3/2027
st.
-22%
Puls Creatine 500g
13,90

17,95

Puls Creatine 500g
THT-datum 31/5/2027
st.
-35%
Puls Creatine Chewable Citrus tabletten 100st
10,90

16,95

Puls Creatine Chewable Citrus tabletten 100st
THT-datum 20/5/2028
st.
-21%
Puls Good Morning bruistabletten sinaasappel 20st

3 st.

11,70

14,85

€ 3,90 /st.

Puls Good Morning bruistabletten sinaasappel 20st
THT-datum 14/1/2028
st.
-20%
Puls Magnesium Citrate Chewable pear & apple 85g

2 st.

17,40

21,90

€ 8,70 /st.

Puls Magnesium Citrate Chewable pear & apple 85g
THT-datum 29/6/2028
st.
-20%
Puls Collagen Beauty Complex 120 capsules
11,90

14,95

Puls Collagen Beauty Complex 120 capsules
THT-datum 20/3/2029
st.
-27%
Puls Multivita for Sports tabletten 80g
10,90

14,95

Puls Multivita for Sports tabletten 80g
THT-datum 18/6/2028
st.
-28%
Puls Fat Burner Weight Support capsules 90st
12,90

17,95

Puls Fat Burner Weight Support capsules 90st
THT-datum 25/3/2029
st.
-42%
Puls Creatine Chewable berry 130g
9,79

16,95

Puls Creatine Chewable berry 130g
THT-datum 30/4/2029
st.
-31%
Puls Isotonic Lemon Sports Drink poeder 500g

2 st.

19,10

27,90

€ 9,55 /st.

Puls Isotonic Lemon Sports Drink poeder 500g
THT-datum 10/7/2027
st.
-21%
Puls Pre-workout bruistabletten framboos 20st

3 st.

11,70

14,85

€ 3,90 /st.

Puls Pre-workout bruistabletten framboos 20st
THT-datum 16/7/2027
st.
Bio
-38%
Raw Organic Sports Proteine Poeder Lucuma 250g
Bio

2 st.

9,90

15,98

€ 4,95 /st.

Raw Organic Sports Proteine Poeder Lucuma 250g
THT-datum 31/7/2027
st.
-20%
Raw Organic Sports Proteïnepoeder Erwt 250g
6,39

7,99

Raw Organic Sports Proteïnepoeder Erwt 250g
THT-datum 3/12/2026
st.
Bio
-70%
Royal Green Cranberry Complex Vegicaps 60st
Bio

2 st.

15,80

53,90

€ 7,90 /st.

Royal Green Cranberry Complex Vegicaps 60st
THT-datum 14/4/2027
st.
-62%
Weight Care Maaltijdshake Vanilla 297g

2 st.

5,30

13,98

€ 2,65 /st.

Weight Care Maaltijdshake Vanilla 297g
THT-datum 31/10/2026
st.
-48%
Weight Care Maaltijdshake Chocolade 297g

2 st.

7,20

13,98

€ 3,60 /st.

Weight Care Maaltijdshake Chocolade 297g
THT-datum 30/11/2026
st.