Favorieten
 0,00

Over ons bedrijf

Foodello is dé online supermarkt vol gered eten. Onze missie is voedselverspilling tegengaan.

We redden overschotten van voedselproducenten van de verspilling, en bieden deze aan met fikse kortingen. Bij ons vind je producten die niet in de supermarkt zijn beland, omdat ze bijvoorbeeld een korte THT-datum of oude verpakking hebben. Wij vinden het zonde om deze goede producten weg te gooien en daarom geven wij ze een tweede kans.

Bij Foodello kies je zelf welke producten je wilt redden van de verspilling. Je bestelt ze met met flinke kortingen en krijgt ze eenvoudig thuisbezorgd. Overal in België.

We zijn onderdeel van het Finse Fiksu Ruoka, opgericht in 2016

Foodello. Boodschappen redden. Geld besparen.

Over ons bedrijf

Over ons

Het team van Foodello / Fiksu Ruoka bestaat uit een groep goede vrienden met een passie voor het bouwen aan een betere toekomst. Dit doen we door het bestrijden van voedselverspilling. Wil je meer weten over ons of over het verhaal achter Fiksu Ruoka? Stuur ons als de bliksem een bericht en we praten graag met je verder! Je kunt ook meer lezen over ons team op LinkedIn. Heb je vragen over bestellingen of over onze klantenservice? De snelste manier om je te woord te staan is via onze servicebalie.

  • Juhani Järvensivu

    Juhani Järvensivu

    Co-Founder & CEO

    juhani.jarvensivu@foodello.com

  • Richard Lindroos

    Richard Lindroos

    Founder & CFO

    richard.lindroos@foodello.com

  • Riku Poutanen

    Riku Poutanen

    Co-Founder & CGO

    riku.poutanen@foodello.com

  • Henri Saksi

    Henri Saksi

    Chief Data Officer

    henri.saksi@foodello.com

  • Bas Dekker

    Bas Dekker

    NL Head of Marketing

    bas.dekker@foodello.com

  • Laurens Roos

    Laurens Roos

    Growth Hacker

    laurens.roos@foodello.com

  • Maud Stet

    Maud Stet

    Campaign Manager

    maud.stet@foodello.com

  • Karlijn Batstra

    Karlijn Batstra

    Customer Service Manager

    karlijn.batstra@foodello.com

  • Jessica Salminen

    Jessica Salminen

    Head of People

    jessica.salminen@foodello.com