FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Kruidenpasta's

-44%
Conimex Mix voor Kip Kerrie Madras 55g

4 st.

4,00

7,16

€ 1,00 /st.

Conimex Mix voor Kip Kerrie Madras 55g
THT-datum 31/10/2026
st.
-83%
Finna Extra Hete Sambal 340ml
0,49

2,99

Finna Extra Hete Sambal 340ml
THT-datum 22/10/2026
st.
-71%
Finna Uleg Crispy Prawn Chili 165g
1,39

4,95

Finna Uleg Crispy Prawn Chili 165g
THT-datum 11/10/2026
st.
-88%
Finna Uleg Sambal Terasi 500g
0,69

5,89

Finna Uleg Sambal Terasi 500g
THT-datum 12/9/2026
st.
-35%
Honzukuri Miso Pasta Minder zout 500g

3 st.

8,70

13,47

€ 2,90 /st.

Honzukuri Miso Pasta Minder zout 500g
THT-datum 6/11/2026
st.
-69%
Jord Althuizen Smokey Goodness BBQ Rub Mix 5x30g
-78%
Maeil Doenjang Gold sojabonenpasta 500g

2 st.

1,30

5,98

€ 0,65 /st.

Maeil Doenjang Gold sojabonenpasta 500g
THT-datum 31/12/2026
st.
-53%
Samasaya Toko Boemboe Rendang kruidenpasta 90g

8 st.

6,29

13,52

Samasaya Toko Boemboe Rendang kruidenpasta 90g
THT-datum 31/10/2026
st.

Droge Kruiden

-65%
Foreway Sriracha Smaak Sesamzaad 100g
1,39

3,99

Foreway Sriracha Smaak Sesamzaad 100g
THT-datum 16/10/2026
st.
-40%
Foreway Knoflook Smaak Sesamzaad 100g
2,39

3,99

Foreway Knoflook Smaak Sesamzaad 100g
THT-datum 30/10/2026
st.
-65%
Foreway Flavored Sesame Seeds Kimchi 100g
1,39

3,99

Foreway Flavored Sesame Seeds Kimchi 100g
THT-datum 16/10/2026
st.
-40%
Foreway Wasabi Smaak Sesamzaad 100g
2,39

3,99

Foreway Wasabi Smaak Sesamzaad 100g
THT-datum 10/12/2026
st.
-40%
Not Wasted Kerrie Kruiden 20x2,5g
1,79

2,99

Not Wasted Kerrie Kruiden 20x2,5g
THT-datum 27/2/2027
st.
-41%
Old El Paso Fajita Kruidenmix Glutenvrij 30g

5 st.

4,50

7,75

€ 0,90 /st.

Old El Paso Fajita Kruidenmix Glutenvrij 30g
THT-datum 10/10/2026
st.
-20%
Santa Maria Fajita Seasoning Mix Original 28g

4 st.

3,80

4,76

€ 0,95 /st.

Santa Maria Fajita Seasoning Mix Original 28g
THT-datum 3/8/2029
st.
-69%
Sempio Heet Paprika Poeder voor Kimchi 1kg
5,19

16,95

Sempio Heet Paprika Poeder voor Kimchi 1kg
THT-datum 29/10/2026
st.
-67%
Silvo Mix voor Hamlappen 22g

10 st.

4,89

14,90

Silvo Mix voor Hamlappen 22g
THT-datum 11/12/2026
st.
-69%
Silvo Vanille stokje 1g

4 st.

3,60

11,96

€ 0,90 /st.

Silvo Vanille stokje 1g
THT-datum 21/11/2026
st.
-44%
Spice It Kemirienoten 100g

2 st.

2,20

3,98

€ 1,10 /st.

Spice It Kemirienoten 100g
THT-datum 31/7/2027
st.
-39%
Verstegen Mix voor stoofvlees 65g

2 st.

4,00

6,58

€ 2,00 /st.

Verstegen Mix voor stoofvlees 65g
THT-datum 4/7/2027
st.
-43%
Verstegen World Spice Meal Pasta Verde 29g

6 st.

11,90

20,94

Verstegen World Spice Meal Pasta Verde 29g
THT-datum 30/6/2028
st.
-36%
Verstegen Kruidenmix Kerrie Ovenschotel voor 2 personen 18g
-49%
Verstegen World Spice Meal Roti Kerrie 54g

6 st.

10,90

21,54

Verstegen World Spice Meal Roti Kerrie 54g
THT-datum 3/7/2028
st.
-28%
WH Himalaya Zout Stukken 400g
2,49

3,50

WH Himalaya Zout Stukken 400g
THT-datum 30/4/2030
st.
-32%
WH Salt Pyramid 140g

2 st.

5,30

7,80

€ 2,65 /st.

WH Salt Pyramid 140g
THT-datum 28/2/2031
st.
-20%
WH Salt Flakes 175g

2 st.

6,20

7,80

€ 3,10 /st.

WH Salt Flakes 175g
THT-datum 28/2/2031
st.