FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Mondhygiëne

Mondhygiëne

-23%
Colgate Max Fresh Clean Mint 100ml

3 st.

6,90

8,97

€ 2,30 /st.

Colgate Max Fresh Clean Mint 100ml
 
st.
-27%
The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 3-0,5mm

2 st.

3,90

5,38

€ 1,95 /st.

The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 3-0,5mm
 
st.
-30%
The Eco Gang Floss picks flosdraad houtskool

2 st.

2,90

4,18

€ 1,45 /st.

The Eco Gang Floss picks flosdraad houtskool
 
st.
-30%
The Eco Gang Dental Floss Mint flosdraad 50m

2 st.

2,90

4,18

€ 1,45 /st.

The Eco Gang Dental Floss Mint flosdraad 50m
 
st.
-30%
The Eco Gang Dental Floss Charcoal flosdraad 50m

2 st.

2,90

4,18

€ 1,45 /st.

The Eco Gang Dental Floss Charcoal flosdraad 50m
 
st.
-27%
The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 2-0,45mm

2 st.

3,90

5,38

€ 1,95 /st.

The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 2-0,45mm
 
st.
-30%
The Eco Gang Floss picks flosdraad mint

2 st.

2,90

4,18

€ 1,45 /st.

The Eco Gang Floss picks flosdraad mint
 
st.
Overig product
-40%
The Eco Gang Plant Based Sensitive Tandenborstel
Overig product

5 st.

5,90

9,95

€ 1,18 /st.

The Eco Gang Plant Based Sensitive Tandenborstel
 
st.
-27%
The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 1-0,4mm

2 st.

3,90

5,38

€ 1,95 /st.

The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 1-0,4mm
 
st.
-40%
The Eco Gang Kids Bamboo Toothbrush 1-p, Mix Ultra-Soft